Totobo Bayilik Alma İşlemi

Bayilik almak istiyorsanız öncelikle totobo güvenilir sitelerde başvurularınızı yapmalısınız. Bayilik almak isteyen yatırımcıların doğal olarak ilk merak ettikleri fiyatlarıdır. Totobo, kapalı devre sistemle çalışarak birçok kullanıcıya ulaşmak ister. Fiyatları da bu yüzden oldukça uygundur ve yatırım yapmayı düşünen kişileri asla zorlamaz. Kredili sistem ile belirli bir kredi satın alabilirsiniz. Kasa kar oranları ise %75 ile 80 arasında değişiklik gösterebilir. Örneğin %75 kar oranı üzerinden anlaşma sağladınız. 10 bin kredi almak isterseniz bunun 2500 TL’lik kısmını peşin olarak ödemeniz gerekiyor. Dekontunuz ile beraber ödeme yaptığınızı gösterdikten sonra size özel olan bayilik bilgileriniz aktarılır. Bayi panelinde yeni müşteriler oluşturabilir ve bakiye yükleyip çekebilirsiniz. Bu sistemde müşteri ödemesi tamamen totobo kayıt yapan bayilere aittir. Totobo müşteri ödemelerine kesinlikle karışmaz. Bayi olduğunuz için para alış verişleri ve müşteri kazançları artık sizlerin sorumluluğundadır.

Sıfırdan, yeni bir bahis sitesi kurmak oldukça zahmetli bir iştir. Çoğu yatırımcı kiralık bayilikleri tercih etmektedirler. Sistemlerin sizlere hazır olarak gelmesi hem işinizi hızlandırır hem de çabuk kazançlar elde etmenizi sağlar. Sizlerde kendi sisteminizi kurabilirsiniz. Yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız mutlaka alt bayilikler vermelisiniz. Sizlere verilecek olan panel sayesinde alt bayiliklerinizde kolayca kontrol edebilirsiniz.

Yorum Yap

Totobo destek ve üyelik işlemlerinizi sitemiz üzerinden yapabilir, Totobo kayıt işlemi haricinde para yatırma veya ödeme ama gibi işlemerinizi totobobayilikal.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.